Zamknij

"Firefly Lane", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

27.05.2021 12:00

Czy będzie 2. sezon serialu "Firefly Lane" na Netflixie? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Firefly Lane" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej. 

Firefly Lane
fot. Courtesy of Netflix/materiały prasowe

"Firefly Lane" na Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon amerykańskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Firefly Lane"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Riverdale", sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon? [DATA]

"Firefly Lane", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Firefly Lane" obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników platformy Netflix. Serial zasilił bibliotekę Netflixa 3 lutego 2021 roku. Jest to opowieść o losach dwóch kobiet. Tully i Kate poznały się, gdy były jeszcze nastolatkami. Łączy je więź, dzięki której są sobie niezwykle bliskie. Przyjaciółki są już dojrzałymi kobietami, jednak wspierają się w trudnych chwilach. Ich historia skradła serca użytkowników Netflixa.

1. sezon serialu "Firefly Lane" składa się z 10 odcinków. Fani produkcji zastanawiają się, czy w planach jest stworzenie 2. sezonu serialu. Mamy dobrą wiadomość! Kolejne odcinki pojawią się na Netflixie.

loader

"Firefly Lane", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix stworzy 2. sezon serialu "Firefly Lane". Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana - wiadomo, że produkcja ma się pojawić na Netflixie w 2022 roku. 

Pierwszy sezon serialu "Firefly Lane" jest dostępny dla użytkowników platformy Netflix. W serialu występują: Katherine Heigl, Sarah Chalke i Ben Lawson.

Zobacz także: "Stewardesa", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

RadioZET.pl