Zamknij

"Firefly Lane" odnowione na 2. sezon. Ogłosiły go Katherine Heigl i Sarah Chalke [WIDEO]

27.05.2021 10:46

"Firefly Lane" powraca z 2. sezonem! Katherine Heigl i Sarah Chalke ponownie wcielą się w Tully i Kate w nowych odcinkach hitu Netflixa.

Firefly Lane 2
fot. materiały prasowe Netflix

"Firefly Lane" doczeka się 2. sezonu - Netflix ogłosił wreszcie to, na co fani serialu czekali od miesięcy! Opowieść o Tully i Kate, które z pozoru różni wszystko, a mimo to łączy je trwająca od 30 lat przyjaźń, długo utrzymywała się na 1. miejscu listy TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji w serwisie. Teraz ponownie zawalczy o serca widzów na całym świecie.

Zobacz także

"Firefly Lane" odnowione na 2. sezon. Ogłosiły go Katherine Heigl i Sarah Chalke [WIDEO]

Radosną wieść o odnowieniu "Firefly Lane" na 2. sezon ogłosiły gwiazdy serialu - Katherine Heigl i Sarah Chalke. Aktorki wcielające się w role Tully i Kate spotkały się na Zoomie, by odpowiadać na pytania fanów. Najczęstszym z nich było pytanie o to, czy serial będzie kontynuowany. Przebojowa Tully (Heigl) wreszcie przerwała milczenie w tym temacie i powiedziała: "Tak"! Zobaczcie wideo:

loader

"Firefly Lane 2" - kiedy premiera?

"Firefly Lane" to serial oparty na powieści Krisin Hannah, autorki bestsellerów "The New York Timesa", który zgromadził przed ekranami prawie 50 mln widzów na całym świecie.  Produkcja dowodzi, że najwspanialszą ze wszystkich historii miłosnych może być opowieść o przyjaźni, ukazując wspólne losy Tully i Kate na przestrzeni 30 lat. Twórczynią i showrunnerką serialu jest Maggie Friedman, która pełni również rolę jednej z producentek wykonawczych obok Heigl i Williamson. Do grona producentek wykonawczych należy też autorka literackiego pierwowzoru. 

Netflix zapowiedział, że "Firefly Lane" powróci z 2. sezonem w 2022 roku. Termin rozpoczęcia zdjęć i dokładna data premiery nie zostały jeszcze ujawnione.

RadioZET.pl/Netflix

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.