Zamknij
Firefly Lane 2 - nowe gwiazdy w obsadzie
  • India de Beaufort w Firefly Lane
  • greg germann w firefly lane
  • Jolene Purdy
  • 4 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

Netflix ogłosił czworo nowych członków obsady 2. sezonu "Firefly Lane". Są to gwiazdy seriali takich jak "Chirurdzy", "Ally McBeal", "Good Girls", "Biały lotos" czy "Orange is the New Black".

"Firefly Lane" - sezon 2: Nowe gwiazdy w obsadzie hitu Netflixa

Netflix wzbogacił obsadę "Firefly Lane" o cztery nowe nazwiska. W drugim sezonie hitu streamera pojawią się India de Beaufort, Greg Germann, Jolene Purdy i Ignacio Serricchio. Skąd możecie ich znać i w jakie role się wcielą? Zerknijcie do galerii powyżej.

Zobacz także

"Firefly Lane" - Kiedy premiera 2. sezonu?

"Firefly Lane" to jeden z największych hitów Netflixa, który zgromadził przed ekranami prawie 50 mln widzów na całym świecie. Serial oparty na bestsellerowej powieści Krisin Hannah dowodzi, że najwspanialszą ze wszystkich historii miłosnych może być opowieść o przyjaźni. Głównymi bohaterkami są Tully i Kate (Katherine Heigl i Sarah Chalke), które wspólnie przeżywają wzloty i upadki od 30 lat. Twórczynią i showrunnerką serialu jest Maggie Friedman, która pełni też rolę jednej z producentek wykonawczych wraz z Heigl i Williamson. W gronie producentek wykonawczych znajduje się też autorka literackiego pierwowzoru.

Netflix potwierdził 2. sezon "Firefly Lane" w maju 2021 roku. Zdjęcia rozpoczęto w Vancouver w Kanadzie z końcem sierpnia. Ich zakończenie planowane jest na wiosnę 2022. Data premiery nowych odcinków nie została jeszcze ujawniona.

loader

RadioZET.pl/Collider/Netflix