Zamknij

"Finch": Tom Hanks w pełnym zwiastunie filmu reżysera "Gry o tron" [WIDEO]

20.09.2021 16:30
Finch - zwiastun filmu Apple z Tomem Hanksem
fot. materiały prasowe Apple TV+

"Finch" to nowy film Apple TV+, który opowiada o nietypowej rodzinie w składzie: mężczyzna, robot i pies. W główne role wcielają się Tom Hanks i Caleb Landry Jones.

Serwis Apple TV+ pokazał oficjalny zwiastun filmu "Finch" z Tomem Hanksem w tytułowej roli. Produkcja zapowiadana jest jako wzruszająca, postapokaliptyczna przygoda, w której udział biorą ostatni ocalały z kataklizmu Finch, stworzony przez niego robot Jeff i ukochany pies Goodyear. Za projekt odpowiada Miguel Sapochnik, jeden z głównych reżyserów "Gry o tron"

"Finch": Zwiastun filmu Apple TV+ z Tomem Hanksem [WIDEO]

Tytułowy Finch jest inżynierem robotyki, a przy okazji jedną z nielicznych osób ocalałych ze słonecznego kataklizmu, który spustoszył Ziemię. Od dziesięciu lat mieszka w podziemnym w bunkrze, gdzie zbudował własny świat dla siebie i swojego psa Goodyeara. Pewnego dnia postanawia stworzyć robota, który zaopiekuje się jego czworonogiem, kiedy jego już nie będzie. Trio wyrusza w pełną niebezpieczeństw, ale i humoru, radości oraz wyzwań podróż, podczas której Finch chce pokazać Jeffowi, czym jest życie.

"Finch" - Kiedy premiera na Apple TV+?

Reżyserem "Fincha" jest Miguel Sapochnik. Za scenariusz odpowiadają Craig Luck i Ivor Powell. W gronie producentów znaleźli się Kevin Misher, Jack Rapke, Jacqueline Levine i Ivor Powell, zaś producentami wykonawczymi są Robert Zemeckis, Miguel Sapochnik, Adam Merims, Craig Luck, Andy Berman, Jeb Brody, Frank Smith i Naia Cucukov.

Tom Hanks jest jedynym aktorem, który pokaże swoją twarz się na ekranie. W roli Jeffa partneruje mu Caleb Landry Jones ("Uciekaj"). Premiera na Apple TV+ została zapowiedziana na 5 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Apple TV+