Zamknij

Filmy i seriale na Netflix, które trzeba zobaczyć. Te tytuły są obecnie najpopularniejsze [TOP 10]

30.09.2021 13:30
Squid Game
fot. Youngkyu Park/Netflix

Netflix podaje listę filmów i seriali, które cieszą się popularnością wśród użytkowników. Obecnie najchętniej oglądanymi produkcjami są seriale, szczególnie te spod szyldu Netflixa. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Co obejrzeć na Netflixie? Pomóc w wyborze ma ranking prowadzony przez platformę. Polacy oglądają przede wszystkim koreański serial "Squid Game", ale nowe odcinki "Sex Education" czy serialowy horror "Nocna msza". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także: "Squid Game": serial Netflixa wylansował nowy trend w internecie. O co chodzi?

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10 produkcji]

Netflix udostępnia użytkownikom ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie w danym kraju. Funkcja ta ma ułatwiać niezdecydowanym użytkownikom wybór odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników.

Największą popularnością cieszą się nowe odcinki serialu "Squid Game". Jest to koreański serial, którzy przedstawia losy zdesperowanych bohaterów. W ich życiu nic się nie układa, do tego toną w długach, by pozbyć się problemów, postanawiają wziąć udział w krwawej grze. Nie wiedzą, że jest to gra na śmierć i życie.

Na drugim miejscu znalazł się 3. sezon brytyjskiego serialu "Sex Education". Tym razem Otis odkrywa swoją seksualność, spotykając się z najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Czy chłopak zapomniał już o Meave? I jak poradzi sobie w roli młodszego brata? Oraz co słychać u jego znajomych? Tego wszystkiego dowiemy się w nowych odcinkach.

Podium zamyka serial twórcy "Nawiedzonego domu na wzgórzu" czy "Nawiedzonego dworu w Bly". Nowa produkcja przedstawia losy małej społeczności, w której pojawia się tajemniczy ksiądz, a jego obecność wprowadza wiele zamieszania i groźnych sytuacji. 

W obecnym zestawieniu znalazło się też kilka nowości, między film dla najmłodszych widzów, czyli "My Little Pony: nowe pokolenie", "Wtargnięcie" czy dokument poświęcony Britney Spears.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Squid Game"
  2. "Sex Education"
  3. "Nocna msza"
  4. "Lucyfer"
  5. "Szajka"
  6. "My Little Pony: nowe pokolenie"
  7. "Psi patrol"
  8. "Bad Boys For Life"
  9. "Wtargnięcie"
  10. "Britney kontra Spears"

Zobacz także: Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Bridgertonów". Zdradzają coś z fabuły? [FOTO]

RadioZET.pl