Zamknij

"Falcon i Zimowy Żołnierz" z rekordem na Disney +! Serial Marvela jest najpopularniejszy w serwisie

23.03.2021 15:26

"Falcon i Zimowy Żołnierz" to serial Marvela, który zadebiutował ostatnio na Disney +. Produkcja z miejsca stała się hitem, bijąc rekordy popularności!

"Falcon i Zimowy Żołnierz" z rekordem na Disney +! Serial Marvela jest najpopularniejszy w serwisie
fot. Capital Pictures/East News

"Falcon i Zimowy Żołnierz" to drugi serial Marvel Studios debiutujący na platformie Disney +. Przygody Sama i Bucky'ego wzbudziły takie zainteresowanie, że serial z miejsca stał się hitem serwisu. Przebił bowiem popularnością nawet "WandaVision" i oba sezony "The Mandalorian".

"Falcon i Zimowy Żołnierz" z rekordową oglądalnością na Disney +

"Falcon i Zimowy Żołnierz" to produkcja skupiająca się na losach dwóch przyjaciół Kapitana Ameryki - Sama Wilsona (Falcon) i Bucky'ego Barnesa (Zimowy Żołnierz). Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z filmu "Avengers: Endgame" i w trakcie seansu jesteśmy świadkami tego, jak chłopaki starają się poukładać swoje życie na nowo. 

Pierwszy odcinek serialu "The Falcon and the Winter Soldier" zadebiutował na Disney + w piątek 19 marca 2021 roku. Choć platforma nie podaje danych liczbowych, ogłoszono że serial pobił rekordy oglądalności, wyprzedzając oba sezony "The Mandalorian" oraz pierwszy z seriali Marvela - "WandaVision".

Serwis Deadline powołuje się jednak na nieoficjalne dane opublikowane przez portal SambaTV. Wynika z nich, że w premierowy weekend (19-22.03) "Falcona i Zimowego Żołnierza" obejrzało 1.7 mln gospodarstw domowych, podczas gdy "WandaVision" mógł pochwalić się wynikiem 1.6 mln.

Czy oglądalność utrzyma się na tak wysokim poziomie? Zobaczymy. Przed nami jeszcze 5 odcinków "The Falcon and the Winter Soldier", które debiutować będą każdego tygodnia w piątki.

loader

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline