Zamknij
Facundo Arana
  • 8 Zobacz
fot. Album Online/East News

"Zbuntowany anioł" to jedna z najpopularniejszych telenoweli wszech czasów. Jedną z gwiazd serialu był Facundo Arana. Jak się zmienił serialowy Ivo? Sprawdziliśmy.

Facundo Arana był gwiazdą "Zbuntowanego anioła". Serial z Natalią Oreiro bił rekordy popularności na całym świecie. Telenowelę wyświetlano w wielu krajach, a szczególną sympatię zyskała wśród Polaków. Jak się zmienił serialowy Ivo, czyli ukochany głównej bohaterki? Sprawdziliśmy.

Zobacz także: Telenowele wszech czasów. 7 tytułów, które pokochali Polacy [LISTA]

Facundo Arana był gwiazdą "Zbuntowanego anioła". Jak się zmienił serialowy Ivo?

Facundo Arana wcielał się w "Zbuntowanym aniele" w ukochanego głównej bohaterki. W 2021 roku mija 21 lat od premiery serialu w Polsce. Produkcja powstawała w latach 1998-1999. Facundo Arana zyskał popularność na całym świecie. Aktor urodził się w 1972 roku w Buenos Aires. Ma korzenie hiszpańskie i niemieckie. W wieku 15 lat zaczął się interesować aktorstwem. Na dobre rozkręcił się w latach 90. ubiegłego wieku. 

Obecnie aktor nie otrzymuje już tak słynnych roli. Od 2012 roku jest w związku małżeńskim z modelką i prezenterką Marią Susini. Para ma troje dzieci - córkę Indię oraz bliźniaków Yaco i Moro. A jak się zmienił aktor? Można zobaczyć w naszej galerii.

"Zbuntowany anioł": gdzie oglądać w Polsce?

Serial "Zbuntowany anioł" był emitowany w Polsce w latach 2000-2001 na antenie Polsatu. Obecnie serial można oglądać na antenie telewizji TV Puls o godzinie 11.00.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Zobacz także: Krzysztof Cugowski junior ukrywał swój udział w hicie Netflixa. Teraz podał powód

RadioZET.pl

Niech to usłyszą
Niech to usłyszą