Zamknij

"Euforia" przebiła wszystko. Serial z Zendayą najpopularniejszy w historii HBO

Roksana Orlicka
12.01.2022 14:30

"Euforia" to serial HBO, który opowiada o życiu nastolatków, a całość jest widziana oczami 17-letniej Rue. W bohaterkę wciela się Zendaya. Aktorka może się pochwalić kolejnym sukcesem na swoim koncie - premierowy odcinek drugiego sezonu serialu "Euforia" obejrzało rekordowo dużo widzów.

Euforia
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Euforia" przebiła wszystko. Serial z Zendayą jest jedną z flagowych produkcji HBO. Wraz z początkiem nowego roku na platformie pojawił się pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu. Okazuje się, że na te epizody czekało wiele osób. Premierowy odcinek drugiej odsłony "Euforii" pobił rekord platformy HBO GO.

Zobacz także: „Euforia“: 2. sezon już dostępny na HBO i HBO GO. Zendaya ostrzega, że to serial tylko dla dorosłych

"Euforia" przebiła wszystko. Serial z Zendayą najpopularniejszy w historii HBO

"Euforia" wraca z drugim sezon. Początek roku 2022 będzie obfitował w nowe epizody popularnego serialu. W główną bohaterkę, Rue, wciela się Zendaya. 25-letnia aktorka ma ostatnio dobry czas - dwa filmy z jej udziałem, "Diuna" i "Spider- Man: Bez drogi do domu", osiągnęły spektakularny sukces. Do tego dołącza właśnie rekord, który "Euforia" pobiła na platformie HBO GO.

Jak podaje portal Variety - pierwsze epizody "Euforii" obejrzało wielu widzów. Amerykańska strona podsumowuje, że pierwszy odcinek drugiego sezonu "Euforii" obejrzało dziewięć razy więcej widzów, niż pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Obecnie serial ogląda dwa razy większa widownia niż w momencie, gdy produkcja pojawiła się pierwszy raz na HBO GO. Natomiast HBO komentuje, że ostatni raz tak często dyskutowano w mediach społecznościowych o "Grze i tron".

loader

"Euforia": gdzie oglądać serial?

Serial "Euforia" jest dostępny do obejrzenia na platformie streamingowej HBO GO. Od dnia 9 stycznia 2022 roku emitowane są odcinki 2. sezonu serialu, które zasilają bibliotekę HBO GO co tydzień.

Zobacz także: Netflix: najchętniej oglądane seriale wszech czasów. Nie zabrakło polskiego akcentu

RadioZET.pl/spidersweb.pl