Zamknij
Emmy 2021 najwięcej nominacji
  • the voice
  • The Underground Railroad
  • dylemat społeczny
  • 21 Zobacz
fot. plakaty seriali "The Crown", "The Mandalorian" i "WandaVision"

Emmy 2021 odbędą się 19 września, jednak już teraz poznaliśmy listę seriali, filmów i programów, które powalczą o "telewizyjne Oscary". Które produkcje zdobyły najwięcej nominacji do Emmy 2021? Prezentujemy 21 najbardziej wyróżnionych tytułów!

Emmy 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Już 19 września 2021 roku dowiemy się, które produkcje zdaniem Amerykańskiej Akademii Telewizyjnej zasługują na tytuły najlepszego serialu dramatycznego, najlepszego serialu komediowego czy najlepszego miniserialu. Poznamy też zwycięzców w kategoriach aktorskich oraz ponad 100 innych, w których wyróżnia się twórców i członków ekip pracujących nad tym, by dostarczać widzom jak najlepszej rozrywki. 

Wśród dziesiątek nominowanych tytułów aż 21 zdobyło 7 lub więcej nominacji. Które to produkcje?

Zobacz także

Emmy 2021: Seriale, filmy i programy z największą liczbą nominacji

Nominacje do Emmy 2021 przyniosły wiele fantastycznych wieści, jak i niemałych zaskoczeń. Do największych (zarówno pozytywów, jak i zaskoczeń) należy z pewnością łączna liczba 52 nominacji dla seriali z uniwersów Marvela i Star WarsProdukcje należące do największych rozrywkowych franczyz są kochane przez widzów, ale często pomijane podczas rozdawania prestiżowych nagród takich jak Oscary czy właśnie Emmy. Tym razem jednak "The Mandalorian" i "WandaVision" zmiotły konkurencję niczym Scarlet Witch miasteczko Westview, ustępując pola jedynie Królowej Elżbiecie II i jej dworzanom z serialu "The Crown". Co znalazło się na kolejnych miejscach, jeśli chodzi o najwięcej nominacji do Emmy 2021? W galerii powyżej prezentujemy TOP 21 tytułów nominowanych w 7 lub więcej kategoriach.

Zobacz także

Emmy 2021 - Kiedy odbędzie się ceremonia rozdania 73. Nagród Emmy?

Ceremonia rozdania 73. Nagród Emmy odbędzie się 19 września 2021 roku. Prowadzącym został Cedric Antonio Kyles, znany jako Cedric the Entertainer. Transmisja z gali będzie emitowana przez stację CBS oraz za pośrednictwem platformy Paramount+. 18 września 2021 rozdane zostaną Creative Arts Emmy Awards - nagrody Akademii Telewizyjnej w pozostałych, mniej emocjonujących tłumy kategoriach.

RadioZET.pl/Emmys.com