Zamknij

"Emily w Paryżu" musi podjąć ważną decyzję w pierwszym klipie nowego sezonu [WIDEO]

26.09.2022 12:45

„Emily w Paryżu” powraca. W ramach wydarzenia TUDUM, Netflix podzielił się nowym zwiastunem 3. sezonu. Emily staje przed ważną decyzją. Kiedy premiera?

Emily w Paryżu - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu” (org. „Emily in Paris”) to jeden z megahitów platformy streamingowej Netflix. Opowieść o młodej Amerykance, która musi przenieść się do biura w Paryżu, zaskarbiła sobie przychylność widzów na całym świecie, czyniąc z produkcji Darren Chrisa globalny hit. Nawet, jeśli wiele osób narzeka na schematyczność serialu i powielanie stereotypów kulturowych, o serialu mówi się dużo i głośno.

W sieci właśnie pojawił się pierwszy zwiastun nowych odcinków. Oglądamy w nim, jak Emily musi podjąć wyjątkowo ważną decyzję. Tylko nie tę, o której myślicie po wybuchowym finale serii numer 2.

„Emily w Paryżu“, sezon 3 – zwiastun

Zabawny klip prezentuje się następująco:

„Emily w Paryżu“ – twórcy i obsada 

Pomysłodawcą i głównym scenarzystą serialu jest Darren Starr, człowiek odpowiedzialny za sukces takich hitów jak „Seks w wielkim mieście” czy „Beverly Hills, 90210”. Na ekranie będziemy mogli oglądać natomiast: Lily Collins, Lucasa Bravo, Ashley Park, Philippine Leroy-Beaulieu, Samuela Arnolda, a także aktorów, którzy dołączyli do serialu w 2. Sezonie: Luciena Laviscounta czy Arnaud Binota.

loader

„Emily w Paryżu“, sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na 21 grudnia.

Czytaj także: Mateusz Damięcki o roli w „Niech to usłyszą”. Ujawnił też niepokojącą historię z życia

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube

 

Emily w Paryżu - kadr z serialu
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix