Zamknij
Emily w Paryżu - kadr z serialu
  • Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix (5)
  • Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix (8)
  • Emily w Paryżu 3 sezon - zdjęcie_Netflix (4)
  • 10 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

„Emily w Paryżu”: obecnie trwają prace na planie 3. i 4. sezonu megahitu Netflixa. W ramach promocji serialu, platforma opublikowała właśnie serię fotosów z nadchodzących odcinków. Co już wiemy o nowej serii? Kiedy premiera?

Emily w Paryżu” (org. „Emily in Paris”) to jeden z megahitów platformy streamingowej Netflix. Opowieść o Amerykance, która zostaje z dnia na dzień przeniesiona do biura w Paryżu, przez wiele tygodni po premierze nie schodził z ust  widzów. Produkcja twórcy „Seksu w wielkim mieście” podzieliła publiczność, która spierała się, czy „Emily w Paryżu” to nieszkodliwy eskapizm czy może produkcja, która powiela krzywdzące stereotypy. Zdania w tym temacie wciąż są podzielone, ale serial wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Drugi sezon tak bardzo spodobał się widzom, że platforma Netflix od razu zdecydowała się przedłużyć serial o dwa kolejne sezony. A teraz, w chwilę przed swoim globalnym wydarzeniem dla fanów TUDUM, opublikowała nowe zdjęcia z nadchodzących odcinków.

„Emily w Paryżu”, sezon 3 – o czym opowiedzą nowe odcinki? 

Wedle oficjalnego opisu fabuły, Emily w premierowych odcinkach nowego sezonu będzie musiała podjąć ważną decyzję. Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność - na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu.

loader

„Emily w Paryżu”, sezon 3 – kiedy premiera?

Na razie nie potwierdzono jeszcze dokładnej daty premiery serialu. Więcej informacji pojawi się pewnie podczas wydarzenia TUDUM.

Czytaj także: „Athena“: zwiastun i recenzja nowego hitu Netflixa. Premiera już w piątek 23 września [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET

„Emily w Paryżu” – galeria zdjęć z 3. sezonu