Zamknij

"Emily w Paryżu" będzie miała nowego chłopaka. Zagra go Lucien Laviscount [FOTO]

26.05.2021 12:41

"Emily w Paryżu" już niebawem powróci z 2. sezonem i - jak wskazują najnowsze doniesienia - nowym chłopakiem. Przystojniaka, który zawróci w głowie Emily, zagra Lucien Laviscount. 

Emily w Paryżu nowy chłopak
fot. kadr z serialu "Emily w Paryżu"/materiały prasowe Netflix

Wszystko wskazuje na to, że w 2. sezonie "Emily w Paryżu" główna bohaterka przedłoży przyjaźń z Camille nad romans z Gabrielem, a o uroczym sąsiedzie (choć na chwilę) pomoże jej zapomnieć... Brytyjczyk! W nową sympatię Emily imieniem Alfie wcieli się Lucien Laviscount.

"Emily w Paryżu 2": Lucien Laviscount nowym chłopakiem Emily [FOTO]

Lucien Laviscount to 28-letni brytyjski aktor, który swoim udziałem w "Emily w Paryżu" z pewnością zawróci w głowie nie tylko tytułowej bohaterce. Dotychczas aktor pojawił się m.in. w serialach "Przekręt", "Królowe krzyku", "Still Star Crossed" czy "Śmierć pod palmami", zaś w 2021 na ekrany trafił erotyczny melodramat z jego udziałem pt. "Trust".

Gwiazdor serialowej wersji "Przekrętu" wcieli się w sarkastycznego i czarującego cynika imieniem Alfie. Jak czytamy na łamach "Deadline", Alfie urodził się i wychował w Londynie, a w Paryżu pracuje jako przedstawiciel brytyjskiego banku. Jako typowy Anglik, oczywiście nie zamierza mówić po francusku czy wpasowywać się we francuską kulturę. Od pokazów mody zdecydowanie woli piłkę nożną, a wyżej niż francuskie wino ceni sobie piwo z kumplami (rzecz jasna - w anglojęzycznych pubach). Ponadto, do jego ulubionych zajęć należy drażnienie Emily, co wychodzi mu doskonale. Ale jak wiadomo, "kto się czubi, ten się lubi", więc zbudowana na zasadzie przeciwieństw relacja Emily i Alfiego szybko przerodzi się w płomienny romans. 

kadr z serialu
fot.

kadr z serialu "Emily w Paryżu"/materiały prasowe Netflix

loader

"Emily w Paryżu 2": Zmiany w obsadzie serialu

Prócz Luciena Laviscounta, który dołączy do stałej obsady "Emily w Paryżu", w 2. sezonie wystąpią gościnnie Jeremy O. Harris ("Zola") oraz Arnaud Binot ("Modern Family"). Zmiany czekają też Williama Abadie, który wciela się w postać Antoine'a Lamberta - klienta agencji Savoir, kochanka Sylvie i inwestora restauracji Gabriela. Abadie awansował z gościnnego na stałego członka obsady i w nowych odcinkach będzie pojawiać się częściej, wplątując się w sprawy Emily znacznie bardziej niż dotychczas. 

kadr z serialu
fot.

kadr z serialu "Emily w Paryżu"/materiały prasowe Netflix

W 2. sezonie oczywiście powrócą też wszyscy główni bohaterowie pierwszego: Lily Collins jako Emily, Ashley Park jako jej przyjaciółka Mindy, Lucas Bravo jako Gabriel, Camille Razat jako Camille, Philippine Leroy Beaulieu jako Sylvie, Samuel Arnold jako Julian, Bruno Gouery jako Luke, a także Arnaud Viard jako Paul Brossard oraz Kate Walsh jako Madeline.

ZOBACZ TEŻ: Lily Collins opowiedziała szczerze o zaburzeniach odżywiania. Odważyła się na osobiste wyznanie

"Emily w Paryżu" - Kiedy premiera 2. sezonu na Netflix?

Prace nad 2. sezonem "Emily w Paryżu" już trwają. Serial Darrena Stara reżyserują ponownie Andrew Fleming i Peter Lauer, do których w trakcie produkcji nowych odcinków dołączyły Katina Medina Mora ("Selena") i Jennifer Arnold ("Atypowy"). Niestety, data premiery 2. sezonu "Emily w Paryżu" na Netflix wciąż nie została ogłoszona.

RadioZET.pl/Deadline