Zamknij

"Elif", odcinek 1154 - STRESZCZENIE. Humeyra chce powiedzieć Keremowi, że mają brata [3.03]

Roksana Orlicka
02.03.2022 08:26
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 1154. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym odcinku Humeyra chce powiedzieć Keremowi, że Kiymet ma dziecko z ich ojcem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 1154 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 1154. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 1154: Streszczenie epizodu

Streszczenie 1154. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Humeyra chce powiedzieć Keremowi, że ciotka urodziła ich ojcu syna. Kiymet nie chce do tego dopuścić. Prosi Mahira, by zniszczył wszystkie dokumenty, które mogą zdradzić ich prawdziwe pokrewieństwo. Melek podsłuchuje ich rozmowę, w ten sposób odkrywa, że ich syn żyje i donosi to Humeyrze. Niestety, pozostali domownicy trzymają stronę Kiymet. Natomiast w życiu Julide i Safaka pojawiła się zmiana - małżeństwo postanawia wspólnie wyjść.

"Elif", odcinek 1154: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 1154. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 2 marca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET