Zamknij

"Elif", odcinek 1137 - STRESZCZENIE. Safak wyładowuje się na Julide [21.01]

20.01.2022 10:14
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 1137. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym odcinku Safak wyładowuje się na Julide. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 1137 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 1137. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 1137: Streszczenie epizodu

Streszczenie 1137. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Safak ma dość sytuacji, w której się znalazł, a całą frustrację wyładowuje na Julide. Leman nie może się doczekać aż synowa zniknie z ich życia. Z kolei Macide z córką przygotowują ubrania dla potrzebujących. Natomiast Gulsum przynosi zakrwawioną koszulę Kiymet. Ta kłamie ponownie, że miała wypadek i zabiera ubranie. Natomiast Melek, Mahir i Elif pojawiają się w rezydencji na umówioną kolację. Kiymet nie może znieść obecności Melek i jej córki. Natomiast Mahir przekazuje Melek, że Fikret została zamordowana. A Levent przeprowadza poważną rozmowę z Humeyrą - zarzuca jej brak zaufania i informuje, że zamierzał się oświadczyć.

"Elif", odcinek 1137: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 1137. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 21 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl