Zamknij

"Ekler": serial inspirowany Rydzykiem. Wywoła skandal? [OBSADA I FABUŁA]

09.09.2021 15:07

"Ekler" to kolejny serial, który ma ukazać wady Kościoła Katolickiego. W produkcji zobaczymy gwiazdorską obsadę. O czym dokładnie będzie opowiadał serial i kiedy odbędzie się jego premiera?

Jerzy Schejbal
fot. VIPHOTO/East News

"Ekler": serial inspirowany Rydzykiem. Na horyzoncie kolejna produkcja, która ma odsłonić wady Kościoła Katolickiego w Polsce. Co już wiadomo o serialu, gdzie będzie można go oglądać oraz kto w nim wystąpi? Podajemy wszystkie szczegóły.

Zobacz także: "Ranczo": Cezary Żak został wyrzucony z serialu? Aktor wypowiedział na ten temat

"Ekler": serial inspirowany Rydzykiem. Wywoła skandal? [OBSADA]

Serial "Ekler" to nowa produkcja, która w piętnujący sposób ma ukazać przywary przedstawicieli Kościoła Katolickiego w Polsce. Akcja serialu będzie się toczyć w redakcji telewizji katolickiej o tytule "Wytrwamy". Jej założycielem jest Ojciec Przewodnik. Pomysłodawczynią serialu "Ekler" jest Ewa Telega. Producentką jest natomiast Beata Harasimowicz.

W serialu "Ekler" wystąpią: Piotr Cyrwus, Jerzy Schejbal, Krzysztof Skiba czy Bartłomiej Kasprzykowski. Jak podaje Telemagazyn.pl, powołując się na wywiad EwyTelegi dla "Newsweeka", serial zwróci uwagę na bliski związek rządu z klerem. Jak podkreślają twórcy - celem serialu nie jest jednak wyśmiewanie wiary w Boga i religii. 

loader

"Ekler": kiedy premiera serialu?

Premiera serialu "Ekler" jest zaplanowana na 14 października 2021 roku. Serial trafi na platformę YouTube.

Zobacz także: "M jak miłość": Adriana Kalska odejdzie z serialu? Aktorka dostała nową rolę

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl