Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 54 - STRESZCZENIE. Urania wyrzuca Kiriokasa z domu [17.09]

15.09.2021 15:42

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 54. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 54 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 54. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 54 – STRESZCZENIE

Streszczenie 54. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Assimina czuje, że rodzina Nikiforosa traktuje ją z wyższością. Dziewczyna decyduje się jednak tym nie przejmować i dzielnie znosi wywyższające się zachowanie najbliższych ukochanego. Mężczyzna wysyła swoją książkę do wydawcy i jest tym bardzo poddenerwowany. Tymczasem Urania pakuje wazlizki Kiriokasa i każe mu się wynosić. Mężczyzna jest w szoku.

Lambros i Theodossia podejmują decyzję o świadomym założeniu rodziny. Skoro dziecko już jest w drodze, wydaje się to im najlepszym rozwiązaniem. Militadis jest dumny, że zostanie dziadkiem.

Nestoras zgadza się, by Thomas wciąż u niego pomieszkiwał. Ma jednak nadal działać na rzecz szkodzenia siostrom Stamiris. Wtedy urzędnicy wydają zgodę na wywłaszczenie mieszkańców ze strefy przemysłowej. Prowadzi to do kłótni Eleni z sąsiadami.

Miltiadis wspomina noc przed wyjazdem na front. Odrzucił wówczas nachalne zaloty Mirsini. W tym samym czasie ona przypomina sobie chwilę, gdy namówiła Doukasa do zmiany testamentu i zagarnięcia spadku. Annette zarzuca mu sfałszowanie dokumentu. On jednak wie, że nie będzie próbowała mu zaszkodzić.

 

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Plotkara“: Reboot i oryginalny serial trafią na HBO GO. Znamy datę premiery [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP