Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 53 - STRESZCZENIE. Eleni myśli o poddaniu się i wyjeździe [16.09]

14.09.2021 14:34

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 53. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 53 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 53. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 53 – STRESZCZENIE

Streszczenie 53. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Thomas, przyparty przed Nestorasa do muru, wyznaje że został zatrudniony przez Mirsini. Jego zadaniem było znalezienie dowodów na to, że to siostry Stamiris stoją za śmiercią jej syna. Detektyw uważa jednak, że kobiety są niewinne. Wyjawia też, że został w Diafani dłużej, gdyż zakochał się w Eleni. Błaga Nestorasa o drugą szansę. Ten jednak każe mu się wynosić.

W tym samym czasie Elenie prowadzi rozmowę z Lambrosem. Mówi mu, by wrócił do żony. Theodossia na szczęście przyjmuje go z powrotem. Żąda jednak, by wyrzekł się dawnej ukochanej. Tymczasem Kriakos przyznaje, że był już wcześniej żonaty i że ma z byłą żoną syna. Urania, słysząc te nowiny, od razu wyrzuca go z domu. Wtedy mężczyzna udaje się do kawiarni. Tam spotyka rozgoryczoną Marikę. Zrozpaczona kobieta szuka pocieszenia w kieliszku z winem.

Assimina tymczasem podsłuchuje rozmowę Doukasa z Toliasem. Odkrywa, że panowie chcą oszukać jej siostrę. Zabrania jej podpisywania ugody, ale Eleni jest już zmęczona i zrezygnowana całą tą sytuacją. Zaczyna zastanawiać się, czy nie będzie dla niej lepiej zwyczajnie opuścić Diafani. 

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Narcos: Meksyk" skasowany. Kiedy zobaczymy trzeci i ostatni sezon na Netflix? [TEASER]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP