Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 353 - STRESZCZENIE. Akylas podrywa Zoe [29.10]

28.10.2022 09:52

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 353. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 353 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 350. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 353 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 353. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Mieszkańcy Dafiani są zdołowani z powodu decyzji poczynionej przez przedstawicieli ministerstwa, którzy wydali ostateczną zgodę na budowę lotniska. Doukas zaś cieszy się, bo ma przy sobie rodzinę. Szuka też rozwiązania problemu, ale nie otrzymuje zbyt obiecujących treści.

Zoe żyje z przekonaniem, że Lefteris związał się z Vetą. Wtedy Akylas zaprasza Zoe na randkę. Panagiotis próbuje zaś na różne sposoby wyznać miłość Violetcie. W tym czasie Zachos otrzymuje awans na podpułkownika. W ramach celebracji organizuje u siebie przyjęcie. Impreza jednak nie przebiega zgodnie z planem. Korina i Sophoula postanawiają zacząć od nowa. Eleni wyjawia zaś Lambrosowi wielką tajemnicę.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Najlepsze filmy krótkometrażowe świata ZA DARMO! Gdzie i kiedy oglądać?

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP