Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 351 - STRESZCZENIE. Lambros i Petros próbują zdobyć dowody zabójstwa [27.10]

26.10.2022 12:36

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 351. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. Materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 351 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 350. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Dzikie pszczoły”, odcinek 351 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 351. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukas mierzy się z reakcjami mieszkańców wioski, po tym jak zapada stanowisko w sprawie lotniska. Dochodzi również do kolejnego ataku na Nikiforosa i Konstantisa. Postanawiają rozpocząć współpracę z Doukasem, ale stawiają mu warunek. Tymczasem Pinelopi konsekwentnie realizuje plan, polegający na zbliżeniu się do Meletisa. Kobieta chce w ten sposób zdobyć potrzebne jej informacje. Aggelos musi przebić się przez Abantes, co wydaje się bardzo trudne do wykonania. W tym czasie Lambros z Petrosem wciąż próbują zdobyć dowody zabójstwa, co powoduje, że wpadają w kłopoty. 

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Był dziecięcą gwiazdą w oscarowym filmie. Jak dziś wygląda Jacob Tremblay? [ZDJĘCIE]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP