Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 350 - STRESZCZENIE. Assimina chce "Wolnej Grecji" [26.10]

25.10.2022 15:18

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 350. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 350 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 350. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 350– STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 350. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Akylas przychodzi do Doukasa z nieoczekiwaną propozycją. Ten zaś szuka wsparcia w synach. Prosi, by stanęli po jego stronie. Pinelopi po raz kolejny próbuje poznać tajemnicę Meletisa, a Mirsini i Rena zawierają tajną umowę.  Sergiosa cieszy się, że znów są razem.

Lambros i Petro decydują się ujawnić przed Lakisem.Zdają sobie sprawę, że mogą wpaść w pułapkę, ale uznają, że jest to wykalkulowane ryzyko. Assimina pyta ich czy pozwolą pisać jej w „Wolnej Grecji”.

W tym czasie Stamatis prosi Panagiotisa o interwencję u Violety w jego imieniu. Mieszkańcy wioski wreszcie zaczynają akceptować Kiriakosa. Eleni sądzi, że Doukas nawiązał współpracę z Akylasem.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Był dziecięcą gwiazdą w oscarowym filmie. Jak dziś wygląda Jacob Tremblay? [ZDJĘCIE]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET