Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 349 - STRESZCZENIE. Ouriania wyjedzie do Ameryki? [25.10]

25.10.2022 13:21

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 349. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 349 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 349. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 349– STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 349. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Alikis Sarantopoulos oferuje Ourianii, żeby rzucili wszystko i wyjechali razem do Ameryki. Kobieta jednak odrzuca propizycję. Nie chce opuszczać Grecji. Petros i Lambros osiągają w tym czasie sukces. Panom udaje się wyciągnąć z Lakisa pożądane informacje. Sergios nie zamierza zmieniać swojej decyzji dotyczącej pozostania w domu Doukasa i Mirsini. Wszystko to za sprawą metody wychowaczej Assiminy i tego, że skrzętnie go pilnuje.

Kiriakos podejmuje zaś decyzję, która podoba się współmieszkańcom, w tym Ourianii. W tym czasie Pinelopi i jej prawnik, Alexis Rosandis, dokonują przełomowego odkrycia.

loader

 „Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Goście" - zwiastun i recenzja jednego z najbardziej przerażających thrillerów ostatnich lat [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET