Zamknij

"Dzikie pszczoły", odcinek 348 - STRESZCZENIE. Antigoni nie wierzy w niewinność Doukasa [24.10]

24.10.2022 08:15

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 348. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 348 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 348. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 348 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 348. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Antigoni nie wierzy w niewinność Doukasa. Prosi o wyjaśnienia. Z kolei Serigos chce zobaczyć dziadków. Ourania i Kiriakos próbują uspokoić Fotisa. Tymczasem Alkis Sarantopoulos otrzymuje niespodziewaną propozycję. Mirsini cieszy się, że bliscy są znowu razem, a Doukas - dla dobra wnuka - postanawia odłożyć na bok własne plany. Dochodzi do starcia Zachosa z Eleni, a Akylas musi stawić czoła Meletisowi.

loader

„Dzikie pszczoły”, odcinek 348: gdzie i kiedy oglądać?

348. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" zostanie wyemitowany w poniedziałek 24 października 2022 o godzinie 17.50 na antenie TVP Kobieta

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP