Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 335 - STRESZCZENIE. Zoe wstrząśnięta opowieścią o torturach [08.10]

07.10.2022 09:17

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 335. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 335 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 331. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 335 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 335. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Aggelos wyjawia Sofouli swój doskonały plan dotyczący przyszłości Thanasakisa. Pierwszym etapem jego realizacji jest zdobycie zaufania mężczyzny. W tym czasie Lambros i Zachos wciąż pozostaje w otwartym konflikcie. Lefteris natomiast decyduje się opowiedzieć Zoe o torturach, którym był poddawany w wojsku. Kobieta jest wstrząśnięta opowieścią i podejmuje ważną decyzję.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Wilkołak nocą": gdzie i kiedy oglądać halloweenowy film Marvela?

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET