Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 333 - STRESZCZENIE. Otwarcie lotniska [06.10]

Michał Kaczoń
05.10.2022 09:22

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 333. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 333 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 331. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 333 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 333. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Z okazji Nowego Roku lotnisko wojskowe w okolicach Dafiani zostaje oddane do użytku. W miasteczku wszyscy świętują. W przypływie emocji Panagiotis jest przekonany, że został spoliczkowany przez Thanasakisa. Nie jest jednak pewien swoich wspomnień, więc prosi Aggelosa, by ten pomógł mu zbadać sprawę. Assimina spotyka się z Reną w domu Nikiforosa. Spotkanie jest jednak wyjątkowo nieprzyjemne dla obu pań. W tym czasie reżyser składa Drosso nieoczekiwaną propozycję.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Canal + na październik. Jakie wielkie premiery czekają widzów jeszcze w tym miesiącu?

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP 

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET