Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 330 - STRESZCZENIE. Petros ucieknie przed zemstą oficera? [03.10]

30.09.2022 08:59

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 330. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 330 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 330. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 330 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 330. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Próba zabójstwa Ntouniasa przybiera nieoczekiwany obrót. Role sprawcy i ofiary odwracają się. Okaże się, że Petrosowi uda się uciec przed zemstą oficera. Akylas odkrywa prawdę swojej żony z Konstantisem. Tolias dowiaduje się, że Avantes wrócił do Dafiani. Postanawia wyrzucić go z domu. Drosso natomiast nie kryje swojego szczęścia na myśl o małżeństwie.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Asterix i Obelix” ruszają na podbój Chin. W zwiastunie nowej części cyklu legenda sportu [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.