Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 325 - STRESZCZENIE. Pokojowy wiec zmienia się w pole bitwy [27.09]

26.09.2022 10:09

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 325. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 325 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 325. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Dzikie pszczoły”, odcinek 325 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 325. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Przez ulice Dafiani przechodzi pokojowy wiec. Staje się on celem działań Akylasa i Ntouniasa, którzy za wszelką cenę chcą zakłócić jego przebieg. W wyniku ich dywersji, wioska nagle zmienia się w prawdziwe pole bitwy.

Tolias jest zmuszony zmierzyć się z nieoczekiwanym zdarzeniem, gdy do wioski przybywają Mirsini i Doukas. Przywożą ze sobą ogłoszenie wyroku. Wyrok śmierci zmieni wszystko.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Margaret gwiazdą nowego serialu „Niech to usłyszą”. „Ta historia jest tak realna i autentyczna”

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET