Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 321 - STRESZCZENIE. Dramatyczna decyzja Lefterisa [22.09]

20.09.2022 11:13

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 321. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 321 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 321. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 321 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 321. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Lefteris jest tak załamy tym, co ostatnio dzieje się w jego życiu, że próbuje popełnić samobójstwo. Meletis jest zszokowany tym faktem, więc wyjawia sekret jego rodzinie. Zoe obawia się reakcji Akylasa, a Drosso ogłasza, że Konstantis postanowił przeprowadzić się na stałe do Dafiani.

Mieszkańcy przygotowują świąteczną niespodziankę dla Sergiosa. Nikiforos, ku zaskoczeniu Kalogeras, decyduje się przyjąć propozycję Mortzos. Mirsini zaś wyjawia Doukasowi, że jest w pełni świadoma jego romansu z Antigoni.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Fabelmanowie” Spielberga z nagrodą w Toronto. To już o krok od oscarowej nominacji

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET