Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odc. 318 - STRESZCZENIE. Doukas i Mirsini prowadzą wojnę psychologiczną [19.09]

15.09.2022 18:16

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 318. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 318 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 318. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 318 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 318. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Akylas decyuje się wyznaczyć Meletisa na przywódcę grupy Avantes. Meletis jest zaś zdania, że Doukas jest kochankiem jego żony. Zazdrosnego partnera czeka więc nie lada niespodzianka. Tolias natomiast składa skargę do prefekta z powodu niestosownych projektów Akylasa. Podczas spotkania w tej sprawie, dochodzi do konfrontacji mężczyzy z Kalogerasem.

W tym czasie Themis trafia w sam środek dziwnej psychologicznej gry, którą prowadzą Mirsini i Doukas. Ten pierwszy nie chce zrezygnować z romansu z Antigoni, o którym doskonale wie jego partnerka. Podejmuje też kroki zmierzające do odzyskania własnej własności, ale Mirsini się nie poddaje i również walczy o swoje. Mortzos prosi zaś Nikiforosa o powrót do prefektury. Widzi w nim przyszłego zięcia i chciałaby naprawić jego kontakty z córką.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Moonage Daydream”: zwiastun porywającego filmu biograficznego o Davidzie Bowiem [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.