Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 316 - STRESZCZENIE. Ślub Koriny i Meletisa to chaos i porażka [16.09]

14.09.2022 15:29

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 316. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 316 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 315. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 316 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 316. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni przekazuje Zachosowi pewne cenne informacje. Mężczyzna jest zszokowany doniesieniami. Naturalnie pojawia się wtedy pytanie, czy kobieta będzie mu w stanie tym razem pomóc.

Akylas wciąż próbuje odkryć tożsamość kochanka Zoe. Myśli, że zbliża się do prawdy, ale potrzebuje jeszcze ostatecznego potwierdzenia. Zwraca się też ze specjalną prośbą do Meletisa. W tym czasie prześladowcy Lambrosa wciąż tworzą kolejne spiski przeciwko mężczyźnie. Ślub Koriny i Meletisa nie przebiega zgodnie z planem. Co tym razem zakłóciło spokojną rodzinna uroczystość?

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Netflix: najpopularniejszych filmów nie da się oglądać. Dlaczego widzowie wybierają słabe filmy?

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.