Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 315 - STRESZCZENIE. Akylas poznaje sekret Zoe [15.09]

14.09.2022 09:16

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 315. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 315 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 315. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 315 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 315. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Akylas niespodziewanie poznaje sekret Zoe. Co zrobi z cenną informacją? Na pewno poznanie sekretu zaostrzyło jego apetyt na odkrycie większej ilości tajemnic. Teraz chce się dowiedzieć, kim jest osoba z rodziny Sevatosów, którą jego żona uważa za drugą najważniejszą osobę w swoim życiu.

Zachos i Maro odwiedzają Lambrosa w więzieniu. Mężczyzna cieszy się na ich widok. Wściekły Sergios wyjawia zaś Nikiforosowi, że pomógł mężczyźnie. Tolias zaś przekazuje mieszkańcom Dafiani nowinę o bankructwie. Następnie prosu Akylasa, by ten pomógł mu znaleźć rozwiązanie trudnej sytuacji, w której się znalazł.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Netflix i Disney+: rząd wzywa do usunięcia treści i dostosowania się do "wartości" kraju

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.