Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 314 - STRESZCZENIE. Zoe wyrzuca Aimillę z domu [14.09]

Michał Kaczoń
13.09.2022 12:30

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 314. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 314 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 313. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Dzikie pszczoły”, odcinek 314 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 314. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Ntounias decyduje się odwiedzić Lambrosa, by zagrozić mu osobiście. Jak zareaguje mężczyzna? Matka Zachosa, Maro, postanawia odnowić znajomość ze wszystkimi dawnymi przyjaciółmi z wioski. Jednocześnie obiecuje Eleni, że pomoże jej rozwiązać problem Lambrosa.

Zoe i Aimilla kłócą się bez opamiętania. Sprawy nabierają tak dramatycznego obrotu, że Aimilla zostaje wyrzucona z domu. W sprawę kobiet musi zainterweniować Akylas. Czy mężczyźnie uda się udobruchać Zoe, by przyjęła z powrotem przyjaciółkę do domu?

Konstantis tymczasem przekazuje swojemu rodzeństwu dobrą wiadomość – ogłasza, że znów są z Drosso parą. Nikiforos decyduje się zaś porozmawiać poważnie z Reną, a Souphoula jest wściekła na brata. Co tym razem zrobił Thanassis, że kobieta musiała aż poskarżyć się rodzicom? W wyniku tego sporu Thassis prosi Meletisa o przysługę.

loader

 „Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Emmy 2022: "Sukcesja", "Ted Lasso" i "Biały Lotos" zdominowały rozdanie nagród [LISTA ZWYCIĘZCÓW]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.