Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 313 - STRESZCZENIE. Rena kwestionuje miłość Nikiforosa [13.09]

12.09.2022 11:04

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 313. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 313 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 313. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 313 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 313. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni dostarcza nowych informacji Lambrosowi. Sergios natomiast orientuje się, że aż trzy dziewczyny próbują udzielić mu pomocy. Czy skorzysta z pomocnej ręki którejś z nich? Tymczasem Tolias musi poprosić o wsparcie Akylasa. Chodzi o sprawę zatrzymania ważnej budowy w Dafiani.

Mirsini natomiast udaje się doprowadzić do odbycia się spotkania z Antigoni. Rena jest zaś świadkiem troski, jaką Nikiforos otacza obecnie Assiminę. Patrząc na parę, zaczyna wątpić w szczerość jego uczucia wobec siebie. Niespodziewany gość wprowadza chaos wśród mieszkańców miasteczka.

 

loader

 „Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Chleb i sól“ nagrodzone w Wenecji. Kiedy zobaczymy zwycięski film Damiana Kocura? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP