Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odc. 294 - STRESZCZENIE. Mieszkańcy Dafiani pomagają w śledztwie Eleni [19.08]

18.08.2022 10:26
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 294. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 294 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 294. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 294 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 294. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukas nie chce, aby Akilas załatwił mu nowe alibi. Mirsini, przejęta jego losem, przekonuje go do zmiany zdania. W desperacji kobieta decyduje się nawet poprosić Antigoni o pomoc.

Mieszkańcy miasteczka pomagają Eleni zebrać informacje na temat organizacji ESTIA. Jej planom zagraża jednak nagła i nieoczekiwana wizyta Zachosa.

Karina i Zoe kłócą się. Można wręcz powiedzieć, że dochodzi między nimi do poważnego starcia. Pierwsza z kobiet jest bowiem pewna, że jej matka zdradzała ojca. Druga próbuje bronić działań mężczyzny.

Kiriakos i Ourania podejmują prób odwiedzenia Babisa. Ich plany psuje jednak nieoczekiwana niespodzianka. Czy uda im się sprostać kolejnym przeciwnościom losu? Lambros tymczasem konfrontuje się z Vaiosem. Ten zostaje zmuszony do wyjawienia prawdy. Petros natomiast prowadzi przesłuchanie porwanego generała.

 

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i Węży” prezentuje oficjalne zdjęcie głównych bohaterów

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.