Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 293 - STRESZCZENIE. Eleni na tropie [18.08]

Michał Kaczoń
17.08.2022 14:40

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 293. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 293 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 292. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 293 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 293. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Alibi Doukasa rozpada się. Kiedy to następuje, jego prawnik Thanopoulos, zaczyna go przekonywać, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji, jest się przyznać. Akilas składa mu jednak zaskakującą propozycję.

Postępowanie Petrosa wywołuje poruszenie mieszkańców miasteczka. Mężczyzna podejmuje bowiem próbę zdobycia informacji o swoim bracie w chwili, gdy wszyscy zaczynają go podejrzewać.

W tym samym czasie Eleni zaczyna prowadzić własne śledztwo, dotyczącej kobiecej organizacji ESTIA, która wydaje jej się podejrzana. Kobieta zaczyna zbierać informacje. Gdy Eleni jest zajęta nową pracą po godzinach, jej siostry opowiadają wszystkim w kawiari, kto stoi za aresztowaniem Lambrosa.

Nikiforos zaś wie już co zrobić ze sklepem, a Babis sprawdza Vaiosa. W trakcie rekonesansu demaskuje go jednak dowódca. Korina natomiast odkrywa wskazówkę, z której wynika, że jej matka może mieć kochanka.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "IO" i "Broad Peak" powalczą o oscarową nominację. Poznaliśmy listę polskich kandydatów do Oscara

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.