Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 292 - STRESZCZENIE. Zachos koordynatorem budowy lotniska [17.08]

16.08.2022 11:53

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 292. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 292 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 292. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 292 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 292. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Assimina jest przekonana, że Lefteris będzie próbować zastawić pułapkę na Drosso. Ostrzega więc siostrę, żeby nie ufała mężczyźnie. Lefteris natomiast przyjmuje posadę, którą załatwił mu ojciec. 

Drifadis składa w sądzie zeznania, które mogą pogrążayć Doukasa. Kiriakos wybiera się zaś do Aten, gdzie wraz z żoną mają spotkać się z synem. Zachos pojawia się w wydawnictwie. Tam dochodzi do bójki z Petrosem. Później Eleni mówi Zachosowi, że Megalitis wrobił Lambrosa. Sam Lambros szykuje zaś pułapkę na śledczego wraz z Babisem. Panowie robią to na zlecenie komendanta Vaiosa. Zachos zaś zostaje wyznaczony przez ministra jako nowy koordynator budowy lotniska. Niedługo potem, nieoczekiwanie minister zostaje uprowadzony na jego oczach.

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Anne Heche nie żyje. Gwiazda miała 53 lata

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.