Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 289 - STRESZCZENIE. Doukas wpada w pułapkę [12.08]

Michał Kaczoń
11.08.2022 15:00
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 289. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 289 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 289. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 289 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 289. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Pinelopi przypadkiem spotyka Korinię i wyjawia jej tajemnicę Meletisa. Zoe w tym czasie mówi Kostantisowi, że to z jej winy jej mąż trafił do więzienia. Dowódca Leros ucieka się do podstępu, aby wyciągnąć z Lambrosa informacje o zaginionych towarzyszach z górskiej wyprawy. 

Kiriakos, zazdrosny o żonę, decyduje się przeprowadzić poważną rozmowę z Algisem. Zachos zjawia na przyjęciu imieninowym Sergiosa. W czasie imprezy zamierza zmierzyć się do Eleni. Na przyjeciu pojawia się także nieoczekiwany gość

Alikas znajduje sposób, w którym może usunąć ławniczkę z procesu. Dzięki temu będzie mógł wpłynąć na werdykt sądu. Co ciekawe - również adwokat Doukasa wpada w pułapkę. Nikiforos prosi żonę o zmianę pracy. Rzekomo obawia się o jej dobrostan.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Wrobiony": Piotr Adamczyk w zwiastunie trzymającego w napięciu thrillera [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty