Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 288 - STRESZCZENIE. Zakaz pisania lewą ręką [11.08]

10.08.2022 13:17
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 288. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 288 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 287. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 288 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 288. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Akilas zabrania adwokatowi Doukasa używać w sądzie nazwy własnej Abantows. Jest bowiem w posiadaniu nagrania, które potwierdza, że oskarżony zostanie skazany. Lambros zostaje wezwany na przesłuchanie.

Pani Despo pdóbuje w tym czasie przekonać Eleni oraz inne kobiety w wiosce, aby razem założyły ruch oporu, mający przeciwstawiać się działaniom spółdzielni. Zachos zapewnia jedną z sióstr Stamiris o szczerości swoich intencji. Mówi, że zmienił się od czasu swojej burzliwej przeszłości. Pragnie odzyskać jej zaufanie. Prosi tez, by wraz z siostrami uważały i były ostrożne w pracy.

Petros tymczasem zaczyna rozdawać nielegalne gazety. Pomaga mu w tym Assimina. Nauczyielka, zgodnie z dekretem władzy, zakazuje dzieciom pisać lewą ręką. Lefteris zaprasza Drosso do kina. Na miejscu dochodzi do nieoczekiwanego spotkania. Korina uważa, że Meletis ukrywać coś przed nią we własnym domu. Postanawia odkryć, co to takiego.

 „Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Bullet Train": Oceniamy rozpędzony film akcji z Bradem Pittem [RECENZJA]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.