Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 287 - STRESZCZENIE. Pinelopi zeznaje przeciwko ojcu [10.08]

09.08.2022 10:14
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 287. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 287 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 287. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 287 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 287. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni jest przesłuchiwana przez pracowników ochrony firmy Ntounii. Kobieta niczemu nie zawiniła, ochroniarze chcą ją po prostu zastraszyć. Siostry Stamiris zwracają się z prośbą o pomoc Eleni do Zachosa. Mężczyzna twierdzi, że za aresztowaniem kobiety stoi Akylas.

Trwa proces. Na sali sądowej Pinelopi zeznaje przeciwko swojemu ojcu. Obarcza go winą za zamodowanie Alexisa. W tym samym czasie Letferis przekonuje Drosso, że jego ojciec nie ma nic wspólneo z aresztowaniem Lambrosa.

Doukas, najwyraźniej wyczerpany atakami swoich dzieci, poddaje się, mimo próśb, by walczył dalej, które w jego stronę kierują Mirsini i Thanopoulos. Tymczasem Lambros próbuje wysłać list do Eleni, a Antonis znajduje nowego sojusznika. Kobiety z wioski nie są zaś zbyt życzliwe dla Zoi.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Kolejne 365 dni“: zwiastun finału trylogii na bazie bestsellera Blanki Lipińskiej [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty