Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 286 - STRESZCZENIE. Akylas szuka aprobaty mieszkańców [09.08]

08.08.2022 11:28
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 286. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 286 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 286. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 286 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 286. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Akylas jest gotowy zrobić wszystko, aby zdobyć aprobatę i przychylność mieszkańców Dafiani. Gdy mężczyzna dwoi się i troi nad pomysłami, jak przekonać do siebie mieszkańców Petros wreszcie spotyka się z Aggelosem, aby wyjaśnić sobie parę spraw. Ourania decyduje się zaś pomóc Babisowi. Kobieta jest odważna, gdyż wie, że ryzykuje, że swoim działaniem wywoła gniew Kiriakosa. Eleni otrzymuje zaś nieprzyjemną niespodziankę.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Bullet Train": Oceniamy rozpędzony film akcji z Bradem Pittem [RECENZJA]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty