Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 285 - STRESZCZENIE. Akylas chce zbudować lotnisko w Dafiani [08.08]

05.08.2022 10:07
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 285. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 285 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 285. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 285 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 285. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Akylas dzieli się ze wszystkimi swoimi ambitnymi planami związanymi z lotniskiem. Doukas zostaje osaczony, w tej sytuacji musi zaakceptować pomoc Akylasa podczas nadchodzącego procesu. Wizyta jego i Mirsini w Diafani wywołuje złość Violety oraz Eleni. Konstantis wychodzi ze szpitala. Zamierza razem z rodzeństwem, a także Domną zeznawać przeciwko ojcu. Antonis uważa, że zachowania Gaitanisa to nie przypadek. Assiminie i Petrosowi grozi zatrzymanie przez policję. Kobieta zaprasza go do siebie, na spotkanie z siostrami. Lefteris odnajduje Drosso, jednak nie jest pewien, czy ma dobre intencje.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Joker 2" z datą premiery. Kiedy będzie można zobaczyć film z Joaquinem Phoenixem?

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty