Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 260 - STRESZCZENIE. Militadis dokonał zemsty [04.07]

01.07.2022 10:53
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 260. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 260 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 260. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 260 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 260. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Plan zemsty Militadisa zostaje zrealizowany. Doukas jest wściekły. W swoim upokorzeniu zaczyna planować własną zemstę na mężczyźnie. Prosi o pomoc Meletisa. Konstantis nie zamierza uczestniczyć w ich wzajemne rozgrywce. Paradoksalnie z tego powodu sam wpada w konflikt z Doukasem, który zarzuca mu, że ten go nie wspiera, a rzekomo są przecież przyjaciółmi.

W trakcie procesu o prawda do opieki nad Sergiosem dochodzi do konfrontacji między Assiminą, Drosso a Nikiforosem. Ojciec jest przekonany, że wygra. Matka zaczyna zastanawiać się, czy niezwykła przeszłość siostry, nie zagrozi jej sprawie. Lambros i inni członkowie spółdzielni zaczynają obawiać się odwetu Doukasa. Jednocześni martwią się o przyszłość Militadisa. Soufoula decyduje się powiedzieć zakonnicy, co się z nią stało.

 „Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Bo świat bez podziałów jest piękniejszy. Relacja z 1. dnia Open’er Festival 2022 [FOTO, WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max