Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 258 - STRESZCZENIE. Zbrodnie Doukasa wychodzą na jaw [30.06]

29.06.2022 10:48
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 258. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 258 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 255. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 258 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 258. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco: 

Meletis nie może dojść do siebie po tym, jak poznaje prawdę na temat zbrodni popełnionej przez Doukasa. Przygnębiające treści mają na niego fatalny wpływ.

Praca w zakładzie krawieckim trwa w najlepsze. Kobiety gorączkowo próbują uwinąć się z najnowszym zleceniem. W tym czasie Assimina podejmuje próbę wsparcia Ouranii w jej najnowszym przedsięwzięciu. Nikiforos tymczasem wyjeżdża do Larissy. Niestety spotkanie, na które tam pojechał, nie idzie zgodnie z planem. Militadis wciąż oszukuje Doukasa, czym wywołuje wściekłość Lambros. Pinelopi wreszcie konfrontuje się z Alexisem.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Kuba Soltysiak stworzył nowy serial platformy. O czym jest "Boo, Bitch"?

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+