Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 257 - STRESZCZENIE. Militadis musi wrócić do leków [29.06]

28.06.2022 12:19
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 257. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 257 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 255. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 257 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl, streszczenie 257. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Meletis dowiaduje się, że to Doukas jest odpowiedzialny za śmierć Themelisa. Wszystko dzięki Megaritisowi, który pomógł mu dotrzeć do tej informacji. Militadis natomiast nie ma wyboru – musi poddać się groźbom Lambrosa i wrócić do przyjmowania leków. Mimo wszystko jego zapał nie słabnie, by zrealizować swój plan, którego celem jest uwolnienie spółdzielni spod wpływów Doukasa.

Assimina nie zgadza się, by wybrać się z synem do Larissy. Nikiforos podejmuje więc decyzję, by wnieść pozew o pełną opiekę. Eleni dręczą zaś obawy, że nie będzie mogła mieć dzieci. Nie wiem, jak przekazać tę wiadomość Lambrosowi. On natomiast w końcu znalazł nić porozumienia z Konstanstisem. Panowie dogadują się w temacie spółdzielni. Obaj starają się też ukarać Nikiforosa. Lambros chce także zabrać Sergiosa i przeprowadzić się do Larissy.

Sofoula zaś nawiązuje przyjaźń z zakonnicą. Coraz bardziej się przed nią otwiera. Jednocześnie mocno wpływa na nią list Aggelosa. Alexis robi wszystko, by poznać prawdziwy powód rozstania z Pinelopi. Podejrzenia prowadzą go do ginekologa.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: HBO Max z mocnymi premierami w lipcu. Zdradzono, jakie hity trafią na platformę [TYTUŁY]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+