Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 256 - STRESZCZENIE. Niezwykła propozycja Nikiforosa [28.06]

27.06.2022 11:36
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 256. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 256 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 255. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 256 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal IMDB streszczenie 256. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Drosso i Konstantis decydują się dać swojemu związkowi i swojej miłości jeszcze jedną szansę. Czy tym razem uda im się pokonać przeciwności losu? W tym samym czasie Drosso i Assimina przechodzą ciężką próbę. Kobieta decyduje się wyznać siostrze prawdę o kontrowersyjnej propozycji Nikiforosa. Reakcja Assiminy jest zaskakująca. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdyż w czasie gdy kobiety kłócą się o Nikiforosa, ten składa podobnie podejrzaną propozycję Militadisowi.

Voskaris zostaje odwiedzony w więzieniu przez nietypowego gościa. To osoba, przez którą jego sprawa nabrała nowego wymiaru. Co wyjdzie ze spotkania po latach?

Meletis tymczasem czuje, że osiągnął przełom w śledztwie. Jest coraz bliżej poznania tożsamości prawdziwego zabójcy Themelisa.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Nowy turecki serial w TVP. O czym będzie "Zakazany owoc"?

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Disney+
7 Zobacz galerię
fot. print screen z Disney+