Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 255 - STRESZCZENIE. Militadis odstawia leki [27.06]

24.06.2022 11:25
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 255. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 255 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 255. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 255 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal IMDB streszczenie 255. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Żaden z braci Nikiforosa nie chce przejąć jego akcji w spółdzielni. Zdenerwowany mężczyzna decyduje się więc zaskoczyć Doukasa oddając 53% swoich udziałów w ziemi Sevastosów Militadisowi. Nie jest to chyba najlepszy moment na taką decyzję, bo Militadis właśnie zdecydował się przestać brać swoje leki.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Titanic" wraca do kin. Kiedy będzie można zobaczyć produkcję na dużym ekranie?

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

 

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+