Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 253 - STRESZCZENIE. Wesele pełne wrażeń [23.06]

22.06.2022 10:58
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 253. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 253 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 253. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 253 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 253. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Na weselu Rizo i Proussalisa bawią się wszyscy mieszkańcy Dafiani. Impreza jest bardzo udana. Niedługo później Aggelos i Proussalis nabierają podejrzeń, że w trakcie zabawy, kotrzystając z nieuważności innych, Doukas włamał się na stację. Tymczasem mężczyzna potwierdza zdradę Nikiforosa.

Ojciec przyprowadza małego Sergiosa na spotkanie z Drosso i Assiminą. Kobiety mogą wreszcie nacieszyć się obecnością dziecka przez jakiś czas. Eleni i Lambros są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że Militadis przestał brać leki. Czy zmieni się teraz jego sposób zachowania?

 

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Zlot fanów Radia ZET na Open'er Festival 2022. Wygraj karnety i lot helikopterem

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

 

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+