Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 230 - STRESZCZENIE. Proussalis jest wolny [23.05]

20.05.2022 10:49
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 230. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 230 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 225. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 230 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 230. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni przygotowuje się do procesu przeciwko Voskarisowi. W tym samym czasie Proussalis wreszcie wychodzi na wolność. Sokratis jest sparaliżowany strachem przed reakcją Doukasa na jego zachowanie. Boi się, bo nie wie, jak mężczyzna zareaguje. Kiriakos i Ouraniin nieustannie się kłócą. Czy to koniec ich radosnej relacji? Sergios cieszy się z powodu przeprowadzki do Paryża. Przed wyjazdem jest jednak jeszcze sporo do zrobienia.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Billy The Kid“: nowy serial scenarzysty „Wikingów” już wkrótce na polskich ekranach [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP