Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 229 - STRESZCZENIE. Nestoras trafia do aresztu [20.05]

19.05.2022 07:37
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 229. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 229 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 229. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 229 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 229. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Nestoras nieoczekiwanie trafia do aresztu. Aggelos robi wszystko, aby przekonać mężczyznę do wyjawienia prawdy. Ourania zaczyna dostrzegać, że jej wysiłki mogą pozostać bezowocne. Nikiforos i Assimina konfrontują się ze swoimi rodzinami w sprawie decyzji o przeprowadzce do Paryża. Konstantis i Drosso biorą sprawy w swoje ręce.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Heartstopper“: seriale w stylu najnowszego hitu Netflixa [LISTA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP