Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 228 - STRESZCZENIE. Assimina ucieknie do Paryża? [19.05]

18.05.2022 10:08
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 228. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 228 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 228. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 228 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 228. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Sergios poznaje prawdę o przeszłości Eleni. Jest wściekły. Assimina zaczyna poważnie rozważać możliwość przeprowadzki do Paryża. Violeta decyduje się zrobić wszystko, co w jej mocy, by zostać prawną opiekunką Eftichisa. Niestraszne jej żadne przeciwności losu, które zaczynają się przed nią piętrzyć.

Themelis, w obliczu ujawnienia swojej tajemnicy, decyduje się podjąć stosowne kroki, by jeszcze bardziej nie zaszkodzić swojej reputacji. Koula nieoczekiwanie oferuje pomoc Drosso, a Nestoras decyduje się hardo stawić czoła przeszłości.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Good Luck to you, Leo Grande”: zwiastun i mini-recenzja hitu Sundance z Emmą Thompson [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP