Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 226 - STRESZCZENIE. W Dafiani panuje spokój [17.05]

Michał Kaczoń
16.05.2022 10:48
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 226. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 226 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 225. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 226 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 226. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

W Dafiani pierwszy raz panuje całkowity spokój. Wszędzie widać pozytywne skutki rozejmu. Członkowie rodzin Stamiris i Sevastos postanawiają uczcić go we własnych domach. Wydaje się, że nikt nie jest w stanie zrujnować tego pięknego dnia. Czy aby na pewno? 

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Diuna 2": powiększyła się obsada filmu. Do ekipy dołączyła legenda kina

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP